Synopsis | season 02

8. července 2016 v 17:44 | Allison
xxx


2x01 - Omega
Jacksonovi se konečně splní přání a je pokousán Derekem. Otec Allison jí zakáže aby se vídala se Scottem a tak jsou nuceni setkávat se potají. Lydia se konečně probouzí, ale hned poté utíká nahá do lesa. Stiles se jí se Scottem snaží najít a zjistit, co je zač. V městě se objeví nový vlkodlak, ale posléze je zabit lovci. Do města přijíždí Allisonin dědeček, který je velmi nelítostným lovcem vlkodlaků. Issac, nová postava, je proměněna Derekem, který vytváří svou vlastní smečku. Lydii najde Stiles a jeho otec. Jackson vykašlává černou krev, která mu později začne téct i z uší snaží se zjistit proč na něho kousnutí nefunguje.

2x02 - Shape Shifted
Issacův otec je zavražděn. Lydia se vrací do školy a dědeček Allison se stává zde novým ředitelem. Scott vycítí nového vlkodlaka na lacrosovém tréninku a zjistí, že je to Issac, který je podezřelý z vraždy svého otce. Issac je ale nevinný tak se ho Derek a Stiles snaží zachránit. Mezitím Allison zamkne Scotta, protože se blíží úplněk. Allison, ale uvidí nové monstrum, když Scott uslyší její křik dostane se ven a zachrání ji. Jak Derek se Scottem zjistí Issac byl svým otcem týrán. Jackson se natáčí při spaní jestli se v noci při úplňku bude měnit ve vlkodlaka, nic se ale nestane a Jackson je hodně naštvaný.

2x03 - Ice Pick
Allison je unesena a jak později zjistí je to právě její otec, kdo ji unesl a tím zároveň začíná její výcvik v boji proti vlkodlakům. Při tělesné výchově dostane Erica, nová postava, epileptický záchvat a je zachráněna Scottem, když spadne z horolezecké stěny. Později v nemocnici ji Derek promění. Allison, Scott, Stiles a Lydia vyráží bruslit na zimní stadion, kde má Lydia halucinace a vidí Petera Hale a zpanikaří. Allisonina matka najde milostný vzkaz od Scotta, který poslal Allison. Scott a Stiles zjistí, že chybí jejich spolužák a jak Scott později zjistí je dalším, koho Derek proměnil. Scott se na zimním stadionu popere s Issacem a Ericou a později i Derekem. Scott si konečně promluví s veterinářem o jeho vlkodlačí stránce a také o novém monstru, které se ve městě objevilo.

2x04 - Abomination
Ještěr- měňavec pokračuje v zabíjení, Stiles mu těsně unikl už dvakrát a jednou před ním zachránil Dereka dohodou. Allisonin dědeček/nový ředitel navštěvuje svůj první zápas v lakrosu a pozve překvapivého hosta na večeři do domu Argentů.

2x05 - Venomous
Když Derek usoudí, že ještěr měňavec musí být Lydia a musí umřít, parta musí zahodit všechny problémy za hlavu jen aby se ujistila o Lydiině bezpečí.

2x06 - Frenemy
Když už je zřejmé, že Jackson je Kanima, Scott ho pronásleduje a zachrání Allisonina otce, ale je při tom viděn jejím dědečkem. Scott a Stiles Jacksona konečně chytí, když se Jackson snaží zabít Dannyho v gay klubu.
 
2x07 - Restraint
Když Jackson unikne z dodávky pro transport vězňů, kde ho Scott a Stiles drželi, podá Jacksonův otec soudní příkaz aby se ti dva drželi od Jackona dál. Scottova máma mu prohledává pokoj a zjistí, že Scott měl sex s Allison a sdělí to její matce. Parta se dozví, že Kanima musí vyřešit trauma z minulosti, aby se mohl přeměnit v pravého vlkodlaka, takže začnou vyšetřovat Jacksonovu minulost.

2x08 - Raving
Scott, s pomocí svých přátel a doktora Deatona, se snaží zastavit Kanimu před pronásledováním své další oběti na podzemní party ve skladech. Zatímco většina Argentů vytváří plán, jak zastavit a zabít Kanimu, paní Argentová vymýšlí svůj vlastní, a je překvapena jeho výsledkem.

2x09 - Party Guessed
Peter doráží na Lydiu v jejích snech, a přesvědčuje ji aby udělala na svou narozeninovou oslavu něco ''speciálního'', která spadá právě na příští úplněk. Mezitím Derek zjišťuje, že jeho smečka nových vlků bude omezena při jejich prvním úplňku.
 
2x10 - Fury
Scott a Stiles (spolu se svými rodiči) jsou uvězněni v úřadu šerifa Kanimou a jeho pánem. Mimo stanici, Argentovi pod vedením svého nového vůdce přijdou skoncovat s Kanimou a Derekem.

2x11 - Battlefield
Je noc mistrovství a Scott je odkázán na lavičku, jako akademicky nezpůsobilý, mezitím musí držet Gerarda od odpoutání Kanimy na nic netušící dav. S vědomím, že Scott bude mít co dělat, Allison a její otec dopadnou dva z Derekovy smečky.

2x12 - Master Plan
Po zdánlivé Jacksonově smrti na lakrosovém hřišti, Scott a ostatní zjistili, že není mrtvý, ale jen se transformuje do silnější podoby. Když jsme konečtě zjistili Gerardův plán, vlkodlakům přichází pomoc u nečekané strany.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama