Synopsis | season 03

8. července 2016 v 18:03 | Allison
xxx


3x01 - Tattoo
Nová Alfa smečka přichází, aby ze Scottova života natropila spoušť. Mezitím usilují Derek s Isaacem o znovunalezení Erici a Boyda.

3x02 - Chaos Rising
Allison a Lydia narazí na možné vodítko, které by jim mohlo pomoci při hledání Boyda a Erici, mezitím se začne pohřešovat Stilesova kamarádka z dětství.

3x03 - Fireflies
Se ztrátou Boyda a Cory a navíc pod vlivem úplňku, se Scott s Derekem se musí obrátit pro pomoc na nečekaného spojence.
 
3x04 - Unleashed
Zatímco se Scott snaží udržet Isaaca z vlivu Dvojčat ve smrtelné konfrontaci ve škole, Stiles se pokouší dokázat svou teorii, že zabíjení nemá nic co dočinění s vlkodlaky.

3x05 - Frayed
Během jízdy autobusem na celostátní utkání v lacrossu uvidíme flasback souboje s Alfami, který zanechal několik zraněných a možná jedno nebo dvě úmrtí.

3x06 - Motel California
Uvízlí na noc v motelu kvůli odloženému celostátnímu utkání v lacrossu, Scott a ostatní trpí divnými příhodami, které zapřičiní že začnou věřit, že všichni členové jejich skupiny by mohli být terčem nového záhadného vraha.

3x07 - Currents
Jak nebezpečí doráží blíž Scottovi, a zároveň ohrožuje jeho důvěryhodného rádce a šéfa Deatona, Kali a Dvojčata jdou po Derekovi.

3x08 - Visionary
Hledající odpovědi, si Scott, Allison a Stiles poslechnou příběhy od dvou neočekávaných vypravěčů a odhalují tak tajemství ohledně barvy vlkodlačích očí.
 
3x09 - The Girl Who Knew Too Much
Allison začne být podezřívavá, že by někdo v její bezprostřední blízkosti by mohl být zapleten do vražd, Scott a Stiles usuzují, že Lydiin rozvíjející se talent by mohl být tou nejlepší pomocí k vyřešení vražd.

3x10 - The Overlooked
Uvězněni v evakuované Beacon Hillské nemocnici kvůli silné bouři, musí se Scott a Derek bránit proti Alfám a k tomu se snažit vyřešit, jak zachránit Coře život.

3x11 - Alpha Pact
S rostoucí hrozbou stávající se více osobní a běžícím časem nevinných životů, Scott je donucen učinit těžké rozhodnutí v pořadí zachránit oba kamarády a rodinu, ve stejné době se Derek a Peter snaží vyřešit, jak zachránit Coře život.

3x12 - Lunar Eclipse
Podle Deatonovy rady, provedou Scott a jeho přátelé prastarý ale extrémně nebezpečný rituál, aby pomohli oběma lidem, které milují a zastavili Deucaliona od dosažení jeho zlověstného cíle.

3x13 - Anchors
Scott, Stiles a Allison trpí vedlejšími účinky z jejich rituální oběti, mezitím si začne šerif Stilinski procházet staré uzavřené případy.

3x14 - More Bad Than Good
Scott a jeho přátelé uvažují o tom, jestli mají kojotího vlkodlaka chytit dřív, než ho někdo uloví; mezitím Derek s Peterem získají nečekaného spojence, který jim pomůže uniknout.

3x15 - Galvanize
Když odsouzený vrah uniká chirurgické operaci, Scott a jeho přátelé se snaží pomoct jeho dalšímu cíli.

3x16 - Illuminated
Beacon Hills je pod zákazem vycházení kvůli výpadkům proudu, teenageři uspořádají Halloweenskou party potmě; Scott se snaží získat Kiřinu důvěru.

3x17 - Silverfinger
Scottovi přátelé se zavazují k tomu aby ho chránili před stále horším nepřítelem, zatímco se Argent, Allison a Isaac snaží najít odpovědi pomocí starého protivníka z japonské Yakuzy. Zároveň požádá Stiles Melissu o pomoc, aby společně zjistili co přesně se s ním děje.
 
3x18 - Riddled
Stiles se pohřešuje; Scott a ostatní se ho vydali hledat; Lydia se snaží naučit ovládat své nové schopnosti.

3x19 - Letharia Vulpina
Scott a ostatní se snaží zabránit katastrofě; Lydia a Allison vyhledávají nepravděpodobného učitele.

3x20 - Echo Hause
Stiles je přestěhován do Eichenova domova. Scott hledá svitek, který by mohl být klíčem k tomu, jak se zbavit Nogitsune.

3x21 - The Fox and The Wolf
V příběhu o internačním táboru z druhé světové války je odhaleno důležité vodítky; Kiřina úloha je teď důležitá víc, než kdy předtím, a objeví své neobyčejné schopnosti.

3x22 - The Void
Scott a Lydia spojí své síly. Mezitím, Stilinski čelí posudkové komisi.

3x23 - Insatiable
Kira čelí nečekanému nepříteli.

zdroj: teenwolf.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama